16.-18. června 19. ročník Světového poháru v drezuře

SVĚTOVÝ POHÁR V DREZUŘE

16.-18. ČERVNA 2017

 

Již 19. ročník mezinárodních závodů - Světového poháru - v drezuře uspořádáme za podpory Města Brna a pod záštitou primátora města Brna pana Ing. Petra Vokřála na Panské líše ve dnech 16.-18. června.

Závodit se bude v kategoriích - World Cup, Velká runda, Malá runda, Junioři, Pony a nově také Děti.
Závody jsou kvalifikačními pro Mistrovství Evropy 2017 v drezuře dětí, pony, juniorů a seniorů. Výsledky se započítávají do FEI (světového) žebříčku ve všech kategoriích a v neposlední řadě zde jezdci soutěže CDI-W získávají cenné body do Světového poháru.

Hlavním rozhodčím je mezinárodí FEI 4* rozhodčí pan Ilja Vietor ze Slovenka, rozhodovat budou čtyři olympijští rozhodčí FEI 5* - paní Irina Maknami (RUS), pan Thomas Lang (AUT), Eddy de Wolf van Westerrode (NED), Peter Holer (GER). Dále pak FEI 4* rozhodčí paní Elisabeth Max-Theurer (prezidentka Rakouské jezdecké federace), Orsolya Hillier (HUN), a české FEI 3* rozhodčí paní Simona Fialová a Gabriela Valeriánová.

Těšíme se na jediné mezinárodní drezurní závody v České republice!
Vstup pro diváky zdarma
Na programu budou v sobotu a neděli od 8.30 hodin povinné sestavy a v neděli se můžeme těšit na tolik oblíbené volné sestavy na hudbu (tzv. kür)

Rozpis naleznete ZDE
Naši partneři

 

BRNO

Jihomoravský kraj

Česká jezdecká federace

FEI

Zepiko

 jezdci.cz Kalenda  PRIM
 Equiservis  Jezdectví    Rádio Petrov
PROFIEQUIS CUP  Infinit AUTOMEDIA logo Espandr