Julie Sekaninová s Don Johnson 141. na světě!

JULIE SEKANINOVÁ S DON JOHNSON 141. NA SVĚTĚ!

Sezóna 2016 byla pro naši jezdkyni Julii Sekaninovou a jejího pony Don Johnson zlomovou. Na úrovni MČR pony přešli do starší kategorie 13-16 let, kde si na Mistrovství ČR vedli výborně, když obsadili fantastické 2. místo, ve stejné věkové kategorii zvítězili v Drezurním poháru mládeže ČJF. Důležitý byl pro naši mladou dvojici vstup na mezinárodní pole! Již na prvních mezinárodních závodech CDIP na domácí půdě získali první kvalifikaci na Mistrovství Evropy 2017 a pohybovali se ve třetí stovce světového FEI pony drezurním žebříčku. V listopadu absolvovali své druhé mezinárodní závody v polském Zakrzóvě a velice vyrovnanými výsledky poskočili na velice hezké 141. místo světového žebříčku, splnili druhou kvalifikaci pro ME a stali se nejúspěšnější českou dvojicí.
Za všemi úspěchy však stojí tvrdá práce v tréninku. Své by o tom mohla vyprávět trenérka dvojice a mnohdy i psycholožka Daniela Diringerová, která trpělivě Julii od osmi let trénuje.
Nemalý podíl na úspěchu má také Markéta Kaválková (Čeganová), která Julii s Doníkem pomáhala a Kamila Kociánová, která pomáhá Julii jezdit Doníka více jak rok.

Rozhovor s Julií Sekaninovou pro server JEZDCI.CZ naleznete ZDENaši partneři

 

BRNO

jmk

Česká jezdecká federace

FEI

Zepiko

 

www.animalcake.cz

Bukefalos
www.bukefalos.cz
Rádio Petrov
 Duchovar logo Espandr
jezdci.cz
 Kalenda