Notice: Undefined variable: _REQUEST in /var/www/clients/client20/web20/web/application/database/models/generated/BaseDb_Text.php on line 3

27.-29.9. Pozor, nový upravený rozpis pro Finále Českého drezurního poháru!!!

27.-29. září

FINÁLE ČESKÉHO DREZURNÍHO POHÁRU

 

AKTUALITA 3.9.2013

Pozor!!! Rozpis byl upraven!! Naleznete ho ZDE

A kdo do finále postupuje? Tabulky naleznete ZDE

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozpis naleznete ZDE

 

 

Po posledním kvalifikačním kole Českého drezurního poháru, které se uskutečnilo ve Vrchovanech,  již máme jasno, které dvojice postupují do finále.
Finále se uskuteční v Brně, Jezdeckém areálu Panská lícha ve dnech 27.-29. září 2013. Závodit se bude v kategorii Belzet Cup (SG, IM I, IM I free style), která je dotována finanční částkou 120.000,- Kč, dále pak v kategorii Equiservis Cup (JD, JJ, J free style) - 60.000,- a Beckmann Trophy Junior a Pony. Pony kategorii čeká ještě poslední kvalifikační kolo. V Brně se bude samozřejmě startovat nejen ve finálových soutěžích, ale také v otevřených.
Bohužel se nám v tuto chvíli omluvila ze zdravotních důvodů Hana Vašáryová s Luis Lassale a z důvodu reprezentace na mezinárodních závodech Ema Jančářová s Diplomatem. Obě z finále nejvyšší kategorie Belzet Cupu. Budeme zde moci sledovat opět boj Šárky Charvátové se Saint Tropez a Fabrizia Sigismondiho s Trevis Jaspo.
V Equiservis Cup si nejlépe vedla juniorka Marešová a dále pak Civišová a Vašáryová. Barbora Dvorníková, která si také vedla velice dobře, musela být  z tabulky vyškrtnuta, neboť svojí přihláškou porušila pravidlo, kde se říká, že v této kategorii nesmí stejná dvojice startovat více jak dva roky.

Prosíme všechny ty, kteří postoupili, aby potvrdili svoji účast na info@panskalicha.cz do 5.9.

Děkujeme!!Naši partneři

 

BRNO

Podpora statutárního města Brna pro JK Panská lícha v roce 2019 na činnost a pořádání významné akce 380.000,- Kč

jmk

Česká jezdecká federace

 

Zepiko

 

www.animalcake.cz

FEI


 Duchovar logo Espandr
jezdci.cz