5.-7. července - Mezinárodní závody ve všestrannosti, předkolo Zlaté podkovy, Visegrad Cup

MEZINÁRODNÍ ZÁVODY VE VŠESTRANNOSTI
CCI*/CCIP

Předkolo Zlaté podkovy

Visegrad Cup

7.-9. června

 

Aktualita 7.7.2013

Sledujte celkové výsledky ZDE

Aktualita 6.7.2013

Výsledky po 2. dni naleznete ZDE

Aktualita 5.7.2013

Startovní listiny  na cross country a výsledky drezury naleznete ZDE

Aktualita 4.7.2013

Startovní listiny  na drezury 5.7. naleznete ZDE

Aktualita 1.7.2013

Upravené seznamy k dnešnímu dni naleznete ZDE

Omlouváme se za chybu v rozpise v drezurní úloze pro "ZL" otevřená. Patří tam CN3/09 ne 10!

Aktualita 30.6.2013

Seznamy startujících naleznete ZDE

Upozornění pro účastníky mezinárodního závodu. 1. veterinární přejímka se uskuteční ve čtvrtek 4. června od 17.00 hodin. V rozpise je chybně napsáno, že 5.6.!

Aktualita 26.6.2013

Již za týden nás čekají další mezinárodní závody. Tentokrát ve všestrannosti. Součástí těchto závodů je také předkolo národního seriálu závodů Zlaté podkovy. Ještě dnes přicházejí přihlášky. Co nejdříve Vás budeme informovat o startujících v jednotlivých soutěžích!

Aktualita 7.6.2013

Světová federace obratem schválila rozpis na přeložené CCI1*/CCIP1*
Naleznete jej ZDE

Aktualita 4.6.2013

Rozpis na přesunutý termín 5.-7.7.2013 Zlaté podkovy a Visegrad Cupu naleznete ZDE

O přesunutí termínu mezinárodních závodů CCI1* a CCIP1* se momentálně jedná s FEI. Doufáme, že to vyjde a 5.-7. července přivítáme také mezinárodní závody! O výsledcích Vás budeme informovat!

Aktualita 3.6.2013

Dobrý den,

organizační výbor dnes 3.6.2013 rozhodl, že vzhledem k velice nepříznivým dlouho trvajícím povětrnostním podmínkám, kdy crossová dráha je značně podmáčená a máme strach o bezpečnost koní a jezdců, že přesune předkolo Zlaté podkovy a Visegrád Cupu ze 7.-9. června na 5.-7. července 2013.

Závody ZP, KMK a MČR družstev mladších a starších juniorů v Kolesách bude přesunut na 1.-3.8. 2013 zápis komise všestrannosti níže ZDE.

Mezinárodní závody se 7.-9.6. nebudou konat také. O zrušení nebo přesunutí mezinárodních závodů budeme jednat se Světovou jezdeckou federací. Rádi bychom ale přesunuli termín jediných mezinárodních závodů ve všestrannosti také na 5.-7. července 2013. O průběhu a výsledku jednání budeme informovat na našich www.panskalicha.cz a ve všech jezdeckých médiích.

Těm, co uhradili poplatek za box a chystají se k nám v červenci na přesunuté závody nabízíme možnost ponechání peněz jako zálohu na boxy v červencovém termínu, nebo vrácení peněz na účet. Prosíme Vás o vyjádření.  


 

Aktualita 2.6.2013

Dnes Palo Adamať s pomocníky dokončil uvazování všech skoků. Počasí nám dopoledne vůbec nepřálo, ale odpoledne se na nás usmálo sluníčko. Dokončujeme práce, aby ve čtvrtek byla trať 100% připravena k předání technickému delegátovi panu Dr. Ing. Staňkovi.

Aktualita 31.5.2013

Za včerejšího deště proběhla se stavitelem Karlem Paarem opět inspekce trati. Trať je stále v dobré kondici. V některých místech byla trasa mírně pozměněna a byly upraveny některé skoky.
Inspekce se zúčastnila také zahradní architektka, která pro nás bude dotvářet skoky bohatou květinovou výzdobou. Těšíme se příští týden na Panské líše na shledanou!

Aktualita 29.5.2013

Aktualizovaný seznam startujících naleznete ZDE. Prosíme všechny soutěžící, aby překontrolovali svoje starty.

Děkujeme!

Aktualita 27.5.2013

Dobrý den,

dnes zasedal organizační výbor předkola Zlaté podkovy, které se uskuteční v Brně, na Panské líše ve dnech 7.-9.6. 2013
Vzhledem k deštivému počasí a velkému počtu přihlášených koní (170) jsme nuceni zrušit otevřenou soutěž „ZK“. Těší nás velký zájem ze strany jezdců, zúčastnit se těchto závodů ve všestrannosti a proto nás toto rozhodnutí velmi mrzí. V rámci zachování regulernosti  závodů, které jsou součástí mezinárodních závodů CCI1*/CCIP1*, jsme se rozhodli  k tomuto kroku přistoupit.

Děkujeme za pochopení!

Všem, kteří  uhradili ustájení, bude částka vrácena do konce tohoto týdne na jejich účet.

 

S pozdravem

Lenka Sekaninová
Sekretář závodů

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Startovní listiny byly odstraněny z důvodu organizačních změn. Nové startky budou zveřejněny během 3 dnů.

Z důvodu vytrvalých dešťů rozhodl organizační výbor o uzavření crossové trati pro trénink až do závodů.
Kvůli zachování korektnosti trati nebude nikdo na trať vpuštěn.

Uzávěrka přihlášek již proběhla 25.5. Z důvodu naplněnosti startovního pole již nebudou další přihlášky přijímány.

Nebudou-li peníze za objednané boxy připsány na účet pořadatele (dle rozpisu) do středy 29. května, bude jejich objednávka zrušena!

Děkujeme za pochopení
Organizační výbor

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualita z 26.5.20013

Rekordní počet koní se chystá startovat na Panské líše ve dnech 7.-9.6. na závodech ve všestrannosti CCI1*/CCIP1*, Zlaté podkově a Visegrad Cupu. Páteční drezurní testy budou zahájeny již v 7.00 hodin a závodit se bude na dvou obdélnících. Sobotní závod v cross coutry tedy slibuje velký sportovní zážitek. Nedělní poslední, třetí část - prkur - jezdecké olympijské disciplíny všestrannosti bude vyvrcholením mezinárodních a národních závodů.

Předběžné startovní listiny naleznete ZDE
Prosíme všechny jezdce, aby si překontrolovali své starty a v případě nejasností nás kontaktovali na
   info@panskalicha.cz

Děkujeme

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualita z 22.5.2013

  • Nominativní přihlášky pro mezinárodní závody CCI1*/CCIP1* jsou uzavřeny. Přihlášeno je 26 koní z 5 evropských zemí: AUT, GER, HUN, POL a CZE.
  • Přihlášky pro předkolo Zlaté podkovy a Visegrad Cup končí v sobotu 25.5. O seznamu přihlášených budeme informovat v sobotu večer.
  • Pořadí úloh pro páteční drezury bude následující: Pony L, CCI1*, CCIP1*, ZP, SP, BP, SN, ZL otevřená, ZK otevřená

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 12.5. proběhla inspekce trati s asistenty stavitele Palom Adamatěm, Luďkem Erbekem, majitelem areálu a ředitelem závodů Jiřím Charvátem a sekretářkou závodů Lenkou Sekaninovou. Stav trati CCI1* k 12.5. naleznete ZDE

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JK Panská Lícha o.s.,  pořadatel mezinárodních závodů ve všestrannosti CCI1* ve dnech 7. - 9.6.2013 oznamuje, že přispěje na startovné každému z účastníků CCI1* registrovaných v ČJF jednorázově 100,- EUR.
Komise pony ČJF přispěje účastníkům CCIP1* po absolvování závodů na startovné dle umístění.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Premiéru budou mít v letošním roce v Jezdeckém areálu Panská lícha Mezinárodní závody ve všestrannosti CCI*/CCIP a to 7.-9. června, kvalifikační pro Mistrovství Evropy. Závody jsou pod záštitou primátora města Brna Romana Onderky a jihomoravského hejtmanema Michala Haška.
V současné době se pracuje na projektech crossové trati, kterou projektuje pro tyto závody rakouský známý mezinárodní stavitel tratí Karl Paar z Rakouska. Čekáme, až opadne sníh a rozmrzne zem, abychom se mohli stavbě na plno věnovat.

Propozice CCI1*/CCIP1* naleznete ZDE 

Propozice Zlatá podkova ZDE

Součástí Mezinárodních závodů bude předkolo Zlaté Podkovy a kvalifikační závod nového poháru, kterého se zúčastní jezdci z Česka, Slovenska a Maďarska.

FOTKY Z PŘÍPRAVY CROSSCOUTRY TRATI NALEZNETE ZDE


Naši partneři

 

BRNO

jmk

Česká jezdecká federace

FEI

Zepiko

 

www.animalcake.cz

Bukefalos
www.bukefalos.cz
Rádio Petrov
 Duchovar logo Espandr
jezdci.cz
 Kalenda